O nás

Náš příběh

Psal se rok 2017, kdy se nám konečně podařilo otevřít prodejnu, která do té doby v Plzni chyběla. Začali jsme se, prakticky bez výjimek, věnovat bio potravinám a to včetně velmi široké nabídky bio ovoce, zeleniny, masa i mléčných výrobků. Zároveň jsme chtěli mít nabídku kompletní, aby člověk vyhledávající tento životní styl nemusel oběhnout 4 obchody kvůli jednomu nákupu. Výsledkem je, že si u nás můžete nakoupit také přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. 

Jenže, jak čas plynul a my se zaujetím (mnohdy i zděšením) sledovali různé místní guru zdravého životního stylu na sociálních sítích a blozích, došlo nám, že naše zkušenosti a vědomosti by si zasloužili širší publikum. Právě z toho důvodu jste se ocitli zde, na e-shopu Biologico. Jak už to tak bývá, ti, co nejméně vědí, jsou často hodně slyšet. Problematika výživy, zdravého životního stylu, cvičení a dalších témat, které s tím souvisí, je extrémně složitá. Pokud vám někdo říká, že všemu rozumí v celé komplexitě, nevěřte mu. Nejde to. Vše se neustále vyvíjí, každým dnem vznikají nové studie, které naše poznání prohlubují.

Neznamená to však, že bychom měli na vše rezignovat. Přijměme zkrátka tento fakt s pokorou. Mnoho věcí již dnes víme se slušnou jistotou a v jiných se podle nás vyplatí experimentovat a pokusit se porozumět signálům vlastního těla. 

Tento eshop vzniknul proto, aby všem zájemcům poskytnul nesmírně kvalitní produkty, za které dáme s klidem ruku do ohně. Neznamená to automaticky, že jsou vhodné pro všechny a proto, pokud váháte s výběrem, obraťte se na nás telefonicky nebo e-mailem. Orientujeme se prakticky ve všech známých výživových směrech a tak pokud to bude v našich silách, sami poradíme nebo alespoň odkážeme na zdroje, které s tím dovedou pomoct. 

Všimněte si, že většinu produktů zde spojuje původ v certifikovaném ekologickém zemědělství. BIO nám dává velký smysl a proto se také od samého vzniku jmenujeme BIOLOGICO.