Tierra Verde

Upozornění: Některé produkty jsou dostupné jen na kamenné prodejně. Pokud máte zájem o něco, co zde nevidíte, dejte nám vědět a pokud to půjde, do nabídky to zařadíme.

I když to tak podle jména nevypadá, je Tierra Verde česká značka bez jakékoli zahraniční účasti. Spadají pod ni značky Yellow&Blue (ekologická drogerie), Casa Organica (ručníky, tašky, sáčky z biobavlny), Mama Natura (utěrky, žínky, kartáče), Cazt&Dogz (eko prací, čisticí a deo prostředky pro chovatele domácích zvířat), Gaia Cup (menstruační kalíšky). 

Jak zní jejich motto? „Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu.“

Dominantní surovinou jejich Yellow&Blue a Catz&Dogz jsou indické mýdlové ořechy. Samozřejmě v bio kvalitě (dle certifikátu India Organic). K tomu přidávají rostlinné a minerální složky. 

Nečekejte žádné syntetické vůně, barviva, enzymy, palmový olej. A samozřejmě ani finální výrobky, ani jednotlivé suroviny nejsou testované na zvířatech. Veškeré produkty jsou veganské, tj. neobsahují živočišné ingredience. 

Tierra Verde vyrábí ekodrogerii v Brně od roku 2008. Zaměstnává zdravotně znevýhodněné lidi. Tím jejich zodpovědný přístup nekončí. Obalový materiál od surovin používá na výrobu dalších produktů…

Kontaktní údaje a vše další najdete na https://eshop.tierraverde.cz/