Sense Coco

I když název zní exoticky a jde o raw výrobky z kokosové palmy ze Srí Lanky, je za nimi český tým. Mladá firma s rokem vzniku 2017 má v portfoliu několik kokosových produktů: mléko, olej, cukr, mouku, chipsy a také fantastické jogurty. 

Vše z kokosové palmy!

Kdo je adeptem na milovníka jogurtů Sense Coco? Kdo nechce nebo nemůže jíst klasické jogurty z živočišného mléka. A přitom nechce přijít o prospěšná probiotika, která mají blahodárný efekt na střevní mikroflóru. Ano, veganské kokosové jogurty Sense Coco je totiž také obsahují.

„Kokosová firma“ chce kvalitní raw a bio potraviny dostupné ideálně pro každého, kdo má zájem. Její výrobky jsou veganské a v bio kvalitě – mají na to certifikace. 

Kromě toho hledí také na spravedlivost svého podnikání, takže v rámci fair tradu spolupracují s pěstiteli a většina výroby pak probíhá až u nás v ČR

A chtějí zdravou planetu. Jejich bio potraviny pocházejí ze surovin kontrolovaného ekologického zemědělství, které nepoužívá pesticidy, průmyslová hnojiva, antibiotika atp. Při následné výrobě nepoužívají umělá aditiva jako barviva, sladidla, konzervační látky… 

PET lahve jsou zatím jedinou možností jak uchovat kokosovou vodu čistou v opravdu surovém stavu. Proto všechny jejich obaly jsou vyrobené z recyklátu a samy jsou následně znovu plně recyklovatelné.  

 

Kontaktní údaje a vše další najdete na https://sensecoco.com/cz