Kosmetika InLight

Kosmetické výrobky z Velké Británie bez SLS, parabenů, ftalátů, syntetických vůní i alkoholu. Zato výhradně z certifikovaných organických surovin (pěstují si je doma v Cornwallu), protože Inlight věří, že když přírodě dovolíme růst bez překážek typu chemická hnojiva, pesticidy a GM, vydá ze sebe to nejlepší. 

Kosmetická bio alchymie

Jejich kosmetické recepty jsou založené na olejové bázi (a naopak water-free). Oleje obohacují o bylinky a květinové extrakty. Následně je lisují a filtrují, dokud nevznikne olejová infuze. Do ní přidávají konečné složky jako éterické oleje nebo včelí vosk.  

  • Inlight vyhrál v mnoha prestižních soutěžích a anketách posledních let, např.:

 

Receptury Inlight míchá doktor Spiezia. Lékař, bylinkář a odborník na pleť, jehož motto zní:

„Srdcem Inlightu je můj Bio-lipofilní Matrix®, což je silná směs botanických olejů, která spojuje starou alchymii a moderní vědu a zvyšuje vitalitu každé složky. Každý výrobek je vyzbrojen vlastním alchymistickým symbolem inspirovaným přírodou, který probouzí krásu k životu.“

V repertoáru InLight je péče pro pleť, tělo i vlasy (pleťové krémy, séra, oční péče, tělová másla, balzámy na vlasy…) A také speciální sekce výrobků pro muže, protože kůže pánů je průměrně o 25 % silnější než ta ženská a potřebuje trochu jinou péči. 

Jako první ve Velké Británii získali akreditaci společnosti Cosmos. I v současnosti udržují vysoké standardy kosmetické branže. Důkazem je přísný certifikát Soil Association. Týká se to nejen samotných beauty produktů, ale i veškerých obalů. Jsou recyklovatelné (často z již recyklovaného materiálu) a InLight si je nechává vyrábět udržitelnými postupy.

Chytré sklo

Na první pohled poznáte výrobky InLight podle typického tmavého skla. Je to fialové sklo miron. Neumožňuje průchod viditelného světla (pouze fialového světla, UV-A a infračerveného světla). Tak spolehlivě chrání obsah uvnitř lahviček. 

Tested on us, testováno na lidech

Kdo hledá na obalech typického zajíčka ve skoku, na všech InLight výrobcích najde. Akreditace Leaping Bunny zaručuje, že je výrobek vyroben 100% bez krutosti. Cruelty free je jednak samotný produkt, jednak veškeré ingredience, které obsahuje. Přívětivost k lidské pokožce testují dobrovolníci výhradně z řad lidí, protože pro ně je InLight přece určený…

Kontaktní údaje a vše další najdete na https://inlightbeauty.co.uk/