Aktuální pracovní nabídky

 

 

 

Ahoj…

hledáme někoho silného, kdo by nám pomohl se závozy čerstvého ovoce a zeleniny z Německa, případně dalšího zboží. Jednalo by se o 1-3 dopoledne v týdnu. Podle tvých možností. Vhodné zejména pro studenty, rádi to skloubíme s tvým rozvrhem.

Co od tebe očekáváme?

Aby jsi měl/a slušnou fyzickou kondici. Nakládá se zelenina v bedýnkách od 3kg do 18kg.

Aby jsi dovedl/a alespoň základní komunikaci v němčině nebo minimálně angličtině. Příjemné vystupování je důležité, odebíráme produkty od úžasných lidí, kteří si zaslouží tu nejlepší péči.

Aby jsi měl/a čas 1-3 rána, někdy celá dopoledne v týdnu. Práce obnáší zboží přivézt, případně něco málo dovybrat v místě velkoobchodu a pomoci s vyskládáním z dodávky a aranžmá v obchodě.

Řidičský průkaz skupiny B. Dostatečné zkušenosti s řízením. Budeš řídit dlouhou dodávku. Vše tě rádi naučíme, prvních pár cest určitě někdo pojede s tebou, ale musíš již být zvyklý řídit.  

Co můžeš očekávat od nás?

500-800 CZK za dovoz (podle vzdálenosti a času který za volantem strávíš, vychází to cca na 150 – 200 CZK čistého za hodinu).

Fajn pracovní kolektiv.

Pokud ti nevadí řídit, je to pohodová práce. Rádio má bluetooth, takže můžeš poslouchat oblíbené podcasty nebo hudbu ze svého telefonu.

Slevy na celý náš sortiment.