Bio je Logické, nebo ne?

 

BIO je logické

Říct, co je zdravé a co není, je velmi obtížné. Ve výživě zkrátka neplatí univerzální doporučení. Každý jedinec je unikátní a vyhovuje mu něco jiného. Nejsme zdravá výživa, jsme BIOLOGICO. Ekologické zemědělství je to, co upřednostňujeme, a produkty z něj nám dávají největší smysl.

Dodáváme na trh čisté BIO potraviny, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Velmi dbáme na složení produktů a zcela se vyhýbáme potravinovým konzervantům. Myslíme si, že ať už se vydáte jakýmkoli stravovacím směrem, základem musí být vždy kvalitní a ideálně co nejméně průmyslově zpracovaná potravina. Mnohé studie potvrzují, že BIO potraviny mají v lecčems oproti konvenčním navrch. Nejvíce se asi benefity diskutují u masa a mléčných výrobků, ale zaručeně nejvyhledávanější komoditou u nás v prodejně je BIO ovoce a BIO zelenina. Dává to smysl, biozemědělci hnojí organickými hnojivy, využívají polykulturních a permakulturních principů, předcházejí erozi půdy, minimalizují použití pesticidů a herbicidů a jejich půda je tak plná života.

Náš tým

Aleš Voves

Aleš Voves

Spoluzakladatel, BIO ovoce a zelenina

Aleš spolu s Katkou Biologico vymysleli. Dnes má na starost zejména oblast čerstvé produkce a dbá na to, aby na prodejně vše běželo tak, jak má. Můžete s ním cokoli řešit, bude s vámi dlouze a rád rozebírat nové poznatky z oblasti výživy, léčivých rostlin a hub, ekologického zemědělství a všeho, co s tím souvisí. 

Kateřina Bláhová

Kateřina Bláhová

Spoluzakladatelka, přírodní kosmetika & ekologická drogerie

Kateřina stála u zrodu celého projektu Biologico. Dnes ji však můžete nejčastěji u nás vídat už jen s cappuccinem :). Momentálně povýšila na pozici obchodního zástupce pro přírodní kosmetiku u jednoho z našich velkých dodavatelů.

Veronika Müllerová

Veronika Müllerová

Péče o zákazníky

Nyní na mateřské dovolené, ale moc doufáme, že se vrátí do týmu. Všichni pravidelní zákazníci Verču dobře znají. Kromě milého úsměvu, vždy i ochotně poradí.

Andrea Bayerlová

Andrea Bayerlová

Administrativa

Áju jste u nás mohli dříve vídat na prodejně, nyní nám pomáhá již jen online s čísly, ale když se na nás přijde podívat, tak stále dovede rozzářit celou prodejnu svým úsměvem :).

Hana Brabec

péče o zákazníky

Hanka je člověk na svém místě. Má slušné znalosti o současných trendech ve vyžívě i o přírodní kosmetice. Ráda ji sama testuje na sobě a navíc prošla kvalitním školením Inlight a Weleda. Nesměle na ní směřujte veškeré dotazy.

Alena kolářová

baristka

Alča je u nás tahoun v kreativitě a přípravě kávy. Pokud si chcete na kávě pochutnat, ptejte se právě po ní. Když zrovna nepřipravuje kávu, ochotně vám poradí také se sotimentem, odbaví nákup nebo pro vás objedná cokoli si budete přát. 

Monika Hozdová

administrativa zboží

Většina Moniky práce není pro běžného zákazníka viditelná, ale bez ní by Biologico nemohlo vůbec fungovat. Stará se o naskladnění veškerého zboží do systému. Čím dál častěji ji potkáte i na prodejně, kde zkrátka pomáhá se vším, co je zrovna potřeba . 

Kristýna Jindřichová

vrchní cukrářka

Kristýnka k nám přišla na brigádu na prodejnu. Potom co nám upekla perník, bylo jasno :). Za tu dobu se hodně naučila a veškerá naše výroba na které si můžete pochutnat, ať už sladká nebo slaná, je právě z jejích rukou. I ten legendární perník máme stále v nabídce.