Bio je Logické, nebo ne?

 

BIO je logické

Říct, co je zdravé a co není, je velmi obtížné. Ve výživě zkrátka neplatí univerzální doporučení. Každý jedinec je unikátní a vyhovuje mu něco jiného. Nejsme zdravá výživa, jsme BIOLOGICO. Ekologické zemědělství je to, co upřednostňujeme, a produkty z něj nám dávají největší smysl.

Dodáváme na trh čisté BIO potraviny, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Velmi dbáme na složení produktů a zcela se vyhýbáme potravinovým konzervantům. Myslíme si, že ať už se vydáte jakýmkoli stravovacím směrem, základem musí být vždy kvalitní a ideálně co nejméně průmyslově zpracovaná potravina. Mnohé studie potvrzují, že BIO potraviny mají v lecčems oproti konvenčním navrch. Nejvíce se asi benefity diskutují u masa a mléčných výrobků, ale zaručeně nejvyhledávanější komoditou u nás v prodejně je BIO ovoce a BIO zelenina. Dává to smysl, biozemědělci hnojí organickými hnojivy, využívají polykulturních a permakulturních principů, předcházejí erozi půdy, minimalizují použití pesticidů a herbicidů a jejich půda je tak plná života.

Náš tým

Aleš Voves

Aleš Voves

Spoluzakladatel, BIO ovoce a zelenina

Aleš spolu s Katkou Biologico vymysleli. Dnes má na starost zejména oblast čerstvé produkce a dbá na to, aby na prodejně vše běželo tak, jak má. Můžete s ním cokoli řešit, bude s vámi dlouze a rád rozebírat nové poznatky z oblasti výživy, léčivých rostlin a hub, ekologického zemědělství a všeho, co s tím souvisí. 

Kateřina Bláhová

Kateřina Bláhová

Spoluzakladatelka, přírodní kosmetika & ekologická drogerie

Kateřina stála u zrodu celého projektu Biologico. Dodnes má na starosti aby vše běželo jak má. Objednává většinu našeho sortimentu a za většinou novinek v našem sortimentu stojí také ona.

Monika Hozdová

administrativa zboží

Většina Moniky práce není pro běžného zákazníka viditelná, ale bez ní by Biologico nemohlo vůbec fungovat. Stará se o naskladnění veškerého zboží do systému. Čím dál častěji ji potkáte i na prodejně, kde zkrátka pomáhá se vším, co je zrovna potřeba . 

Andrea Bayerlová

Andrea Bayerlová

Administrativa

Áju jste u nás mohli dříve vídat na prodejně, nyní nám pomáhá již jen online s čísly, ale když se na nás přijde podívat, tak stále dovede rozzářit celou prodejnu svým úsměvem :).

Kristýna Jindřichová

vrchní cukrářka

Kristýnka k nám přišla na brigádu na prodejnu. Potom co nám upekla perník, bylo jasno :). Za tu dobu se hodně naučila a veškerá naše výroba na které si můžete pochutnat, ať už sladká nebo slaná, je právě z jejích rukou. I ten legendární perník máme stále v nabídce.